13 maj, czwartek, 2021
A- A A+

EasyCookieInfo

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (RODO).

W związku z tym informujemy, że:

1.      Administratorem Państwa danych osobowych jest Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
(WSPL SP ZOZ)

Adres: ul. Legionów 57, 86-300 Grudziądz, tel.: 56 64 40 950      

2.      Państwa dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu udzielania świadczeń zdrowotnych (zgodnie z art. 9 ust. 2 lit h RODO).

3.      Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe tak długo, jak będą Państwo naszym pacjentem z uwzględnieniem przepisów szczególnych

(dotyczy między innymi obowiązkowego okresu przechowywania dokumentacji medycznej wynikającego z ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta).

4.      Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych. W każdym czasie dane osobowe mogą Państwo uaktualnić, zmienić, sprostować zgodnie z obowiązującym prawem.

5.      Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6.      Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu innym niż są zbierane.

7.      Państwa dane osobowe mogą być udostępniane uprawnionym podmiotom, a także,
w razie potrzeby- podmiotom współpracującym z WSPL SP ZOZ w udzielaniu świadczeń zdrowotnych.

8.      Inspektorem ochrony danych osobowych w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ w Grudziądzu jest p. Joanna Sigorska. Wszelkie pytania/wątpliwości dotyczące przetwarzanych przez WSPL SP ZOZ  danych osobowych należy zgłaszać do Inspektora ochrony danych.

 

Dane kontaktowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres: ul. Legionów 57 86-300 Grudziądz